Inderdaad een W+I+E+G: een cradle purse oftwel een 'wiegtasje'. Een tasje dat opengevouwen heel vernuftig een poppenwiegje vormt.
het magisch moment tussen dag en duister - the magical moment between day and darkness ...
zaterdag 28 februari 2009
Wiegtasje / cradle purse
Inderdaad een W+I+E+G: een cradle purse oftwel een 'wiegtasje'. Een tasje dat opengevouwen heel vernuftig een poppenwiegje vormt.
Zag je nog bij Marcella,dacht even snel kijken. Je logees al naar bed :-))
BeantwoordenVerwijderenOOO énig !!!!
Zo leuk hé deze en jij hebt hem helemaal kompleet gemaakt met quiltje en een poppie mét muts.
Goed joh, écht leuk !!! Hoe vond ze het !!!??
Wist niet eens van deze naam en ik heb hem idd uit de HzG gemaakt.
slaap lekker !!;-))
MM
Oh, wat lief. Dat zou je als groot meisje nog wel willen hebben.
BeantwoordenVerwijderenIk las het raadsel en dacht ook aan een tasje ofzo!
BeantwoordenVerwijderenEen wiegje had ik er niet in gezien, maar schattig is het met popje en al. Heerlijk voor je logeetje, een heel gezellig weekend!
oh wat schattig! ik kon het niet raden toen ik je vorige logje zag.
BeantwoordenVerwijderenWat schattig. leuk als ik nog eens een klein meisje op bezoek krijg.
BeantwoordenVerwijderensuperleuk, de HzG heb ik gelukkig en Sophie wordt vanzelf groot genoeg. Jij hebt er wel iets moois van gemaakt zeg, quiltje erin, een erg leuk popje. Volgens mij vind ik jouw versie veel leuker dan die ik me herinner uit de HzG.
BeantwoordenVerwijderenmarcella
nuttigenfraai.web-log.nl
Wat een ontzettend leuk cadeautje is dat! Ik ga de link in m'n favorieten zetten, ik wil het ook wel eens maken. Merci!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Miriam
@mm: wat was je nog laat op!
BeantwoordenVerwijderenze vond het heel erg leuk!
@annelies: ik vind het zelf eerlijk gezegd ook een leuk ontwerp, zo'n tasje dat ineens een wiegje wordt
@betty: leuk om mee te nemen als je uit logeren gaat. ik heb het quiltje wel vastgenaaid omdat het anders meteen kwijt is.
@bertie: als je het niet weet is het moeilijk te raden. dat vind ik zo leuk aan het ontwerp.
@annita: snel gemaakt en succes gegarandeerd! maar het kan niet concurreren met jouw mooie beesten!
@marcella: ja, echt iets voor sophie. over het popje dat ik gemaakt heb ben ik overigens niet helemaal tevreden. maar ja ...
@miriam: het patroontje komt dus uit Handwerk zonder Grenzen van februari 1998.
BeantwoordenVerwijderenOh wat een schatje is dit geworden! Van de week vond ik vier oude HZG's in de kringloop, maar deze zat er niet bij. Ja, onze smaak is wel heel erg anders dan die van de Amerikaanse oma's, die werken veel met kantjes en bloemenstofjes. Ik vind deze "strakkere" heel erg de voorkeur verdienen.
BeantwoordenVerwijderenO, dit is prachtig! Dat komt ooit ook nog uit mijn handen rollen, denk ik nu en hoop ik ook, maar weet dat veel van die projecten nooit het levenslicht zien, maar deze maakt toch wel heel veel kans.
BeantwoordenVerwijderenOT: Dank je wel voor je heerlijke verjaardagswensen voor mijn dochter, en voor je doordenkertje :) Ze heeft een heerlijke dag gehad, en vandaag komt de familie, dus nog een keertje extra jarig :)
Dit is erg leuk dat zou ik van je vorige logje niet geraden hebben wat het was.
BeantwoordenVerwijderenLeuk is dit en wat een toeval. Volgende week ga ik leren zo'n klein wiegje te vilten om een kokosnoot en de pop is ook al in de maak.
BeantwoordenVerwijderenMaar deze is super.
Eens kijken of ik de HzG op de kop kan tikken.
@ wil je het patroon graag hebben? dan kopieer ik het en stuur het naar je als je je postadres mailt naar lesheuresbleues@gmail.com
BeantwoordenVerwijderen@martine: bij het maken van het popje moest ik aan jouw mooie popje denken. mijn poppenhoofdje is niet helemaal volgens de regels van de kunst - ik was wat te gehaast ...
BeantwoordenVerwijderenHet lijkt wel een verrassings-ei! Wat ontzettend leuk.
BeantwoordenVerwijderenIk herkende het meteen! Het is zo'n schattig wiegje. En jij hebt het prachtig compleet gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenDit soort poppetjes zijn geweldig. In een ver verleden heb ik een cursus gevolgd om vervolgens diverse poppen te maken. Nu liggen ze te rusten/slapen in een koffer!:-)
Wat een dotje!!!!
BeantwoordenVerwijderenHeeeey!!!!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel, hè, ik heb er eentje klaar :)
Ik heb het poppetje gebreid, zo in het wilde weg, in dezelfde wol als het wiegje, en ik moet zeggen: best goed gelukt.
Ik zal over een paar dagen, als ik foto's heb genomen, dit schattige geheeltje laten zien op de weblog.
Nog eens nen dikke merci!!!!
ach dat wast ,dat had ik nooit kunnen verzinnen...ik heb genoten van het mooie binnenland van portugal ,langs de guadianarivier,prachtgi ,nog even naar sevilla geweest,dan weet je t wel...;))
BeantwoordenVerwijderenhilly
@hilly: klinkt alsof je een mooie reis hebt gehad. ik hoop dat het weer een beetje beter was dan tijdens onze reis ...
BeantwoordenVerwijderenhelemaal leuk dat wiegje ik ga op zoek naar het februari nummer van 1998 ;-)
BeantwoordenVerwijderenVoor mijn uk zo een wiegje onder de boom vind ie helemaal leuk denk ik ;)